Emilio Pucci EP0251 (45F) Banner
Emilio Pucci EP0251 (45F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0251 (45F)
EP025145F
Emilio Pucci   EP0251 45F braun verlaufendGlänzend Hellbraun
New Icon
ships within 1-2 weeks
Size and availability
excl. customs duties and VAT.
excl. customs duties and VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Lens Size
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm