Guess by Marciano GM00040 (59W) Banner
Guess by Marciano GM00040 (59W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00040 (59W)
GM0004059W
Guess by Marciano   GM00040 59W blau verlaufendBeige/Monocolour
New Icon
ships within 1-2 weeks
Size and availability
excl. customs duties and VAT.
excl. customs duties and VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Lens Size
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
140 mm