Guess GU00288 (59F) Banner
Guess GU00288 (59F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00288 (59F)
GU0028859F
Guess   GU00288 59F braun verlaufendGlänzend Beige
New Icon
ships within 1-2 weeks
Size and availability
excl. customs duties and VAT.
excl. customs duties and VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Lens Size
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
130 mm