Guess GU00296 (28F) Banner
Guess GU00296 (28F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00296 (28F)
GU0029628F
Guess   GU00296 28F braun verlaufendGlänzend Rose Gold
New Icon
1 GU00296 remaining in stock
Size and availability
excl. customs duties and VAT.
excl. customs duties and VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00296 remaining in stock
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00296 remaining in stock
xLow prices
Express Icon
Guaranteed delivery by :
place your order within the next 12 hours and 10 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
21 mm
Temple length
Temple length
135 mm