Harley-Davidson HD00033 (11A) Banner
Harley-Davidson HD00033 (11A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Harley-Davidson   Caret Right Icon   HD00033 (11A)
HD0003311A
Harley-Davidson   HD00033 11A grauGlänzend Gunmetal
New Icon
ships within 1-2 weeks
Size and availability
excl. customs duties and VAT.
excl. customs duties and VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Lens Size
Lens Size
58 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
145 mm