Adidas Originals OR5150-D (002) Banner
Adidas Originals OR5150-D (002)
OR5150-D002
Adidas Originals   OR5150-D 002 Matt Schwarz
New Icon
ships within 1-2 weeks
Size and availability
excl. customs duties and VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Lens Size
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
150 mm