Fila SFI118V (AAUX) Banner
Fila SFI118V (AAUX)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Fila   Caret Right Icon   SFI118V (AAUX)
SFI118VAAUX
Mirrored
Fila   SFI118V AAUX SMOKE/MIRROR SILVERSHINY DARK GREY
-49 %
1 SFI118V remaining in stock
Size and availability
excl. customs duties and VAT.
excl. customs duties and VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 SFI118V remaining in stock
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 SFI118V remaining in stock
xLow prices
Express Icon
Guaranteed delivery by :
place your order within the next 35 hours and 50 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm
SFI 118V Model-Information