Emilio Pucci EP5282 (050) Banner
Emilio Pucci EP5282 (050)
EP5282050
Emilio Pucci   EP5282 050 Hellbraun/Verlauf
New Icon
ships within 1-2 weeks
Size and availability
excl. customs duties and VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
xLow prices
Lens Size
Lens Size
50 mm
Bridge Size
Bridge Size
21 mm
Temple length
Temple length
140 mm