Guess GU00285 (59W) Banner
Guess GU00285 (59W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00285 (59W)
GU0028559W
Guess   GU00285 59W blau verlaufendMatt Beige
New Icon
1 GU00285 remaining in stock
Size and availability
excl. customs duties and VAT.
excl. customs duties and VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00285 remaining in stock
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00285 remaining in stock
xLow prices
Express Icon
Guaranteed delivery by :
place your order within the next 8 hours and 14 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
58 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
135 mm