Guess GU50358 (052) Banner
Guess GU50358 (052)
Home   Caret Right Icon   Eyeglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU50358 (052)
GU50358052
Guess   GU50358 052 Dunkel Havanna
New Icon
1 GU50358 remaining in stock
Size and availability
excl. customs duties and VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU50358 remaining in stock
xLow prices
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU50358 remaining in stock
xLow prices
Express Icon
Guaranteed delivery by :
place your order within the next 11 hours and 41 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
145 mm